E-Mail info@mucahit-karot.com

Adres KAHRAMANMARAŞ 46050 TÜRKİYE

İletişim Numarası +90 (0532) 054 61 35

Sosyal Medya

Hakkımızda | KAHRAMANMARAŞ MÜCAHİT KAROT

Mücahit Karot 2001 Yılından bu yana İnşaat sektörünün farklı alanlarında aynı üstün uzmanlık ve köklü deneyimle hizmet verirken, tamamladığımız her yeni proje sayesinde yaşam ve yaşamı hep daha iyiye götürmeyi hedefleyen kurumsal birikimimize yepyeni değerler katarak ilerliyoruz. Geleceğin yeni hedeflerini birlikte güvenle karşılıyoruz. Gerçekleştirmiş ve gerçekleştirmekte olduğumuz her projeye ödün verilmez kalite yaklaşımıyla imza atarken her aşamada ve tüm ayrıntılarda dünya standartlarını hedefliyoruz...

Müşteri memnuniyetini hedefleyerek beton delme , beton kesme ve karot hizmetlerimizi ulaştırdıımız her yeni kurum ve her yeni birey de bu değerler zincirinin vazgeçilmez bir parçası olarak aramıza katılıyor. Mücahit Karot, beton delme ve beton kesme hizmetini Türkiye genelinde vermektedir.

Ayrıca sizin ihtiyaçlarınız dorultusunda beton delme ve kesme dışında yine kimyasal ankraj, hidrolik kesim, derz kesim gibi pek çok konuda hizmet verebilme imkanına ve teknolojisine sahiptir. Sizlerin memnuniyeti her zaman ilk sırada yer almaktadır. Bu nedenle eğer bir talepte bulunursanız firmamız işinizi sizin istekleriniz dorultusunda arzu ettiiniz kalitede ve belirlediğiniz zamanda sonuçlandırmayı size garanti etmektedir.

En önemli iç kaynağımız olan çalışanlarımızın desteğine ve üretkenliğine güvenerek, Çalışanımıza eğitim olanakları sunarak, sisteme bilinçli katılımlarını sağlayarak, üretimimizin her kademesinde Çağdaş Kalite Değerlerine ve müşteri memnuniyetine ulaşmayı ve sürekli iyileşmeyi hedefleyerek,

Değişen ve gelişen beton delme ve beton kesme hizmetlerimizin müşteri beklentilerini göz önünde bulundururken, ürün kalitesinin rekabet, verimlilik ve karlılık gözetilerek sağlanmasını benimseyerek, çalıştığımız yerde ve yaşadığımız ortamlarda etik değerlere ve yasalara bağlılığı gözeten bir kurum olarak çalışmalarımızı sürdüreceğiz.

KAROT BİZİM İŞİMİZ

Misyon & Vizyon

Mücahit Karot müşteri memnuniyetini,inşaat sektöründe karot konusunda devrim niteliğinde ürünleri müşterilerine sunacağını, her zaman gelişen teknolojiye özenle ilgi duyacağını, bununla birlikte kullanılan ve satışı devam eden malzemelerinin kaliteden asla ödün vermeyerek aynı zamanda fiyat konusunda da standartlar dahilinde olacağını kendisine vizyon edinmiştir.

Yapılan İş

3180

Proje

250

Karot Kesimi

4500